İnşaat

TÜFEKÇİ İNŞAAT, finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile pek çok inşaat projesini başarı ile tamamlamıştır.

Taahhüt

Sahibi olduğunuz arsanız üzerinde bedelini ödemek koşuluyla bir inşaat yaptırmak amacındaysanız TÜFEKÇİ İNŞAAT yanınızda.

Yapı Malzemeleri

İnşaatlarda olmazsa olmaz yapı malzemeleri arasında yapıştırıcı, alçı, seramik, ısı yalıtım ürünleri, mantolama ürünleri, doğal taşlar, parkeler vb. ürünler yer alır.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Birikimlerinizi değerlendirmenizde sizlere yardımcı oluyoruz.

İmalat

Standart ürünlerimiz, proje bazlı özel imalat ürünlerimiz ve restorasyon ürünlerimizle bugüne kadar birçok ürün imalatı gerçekleştirdik.

Nakliye

TÜFEKÇİ İNŞAAT yurtiçi taşımacılık hizmetleri verir.

"TÜFEKÇİ İNŞAAT" Güven ve Kalite Garantisi.

Uluslararası kalite standartlarında, gelişmelere açık etkili ve verimli, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, siz müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak kalitede üretim yapmayı taahhüt ediyoruz. Uzman kadromuz ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak temel amaçlarımızdan biridir.

Diğer Hizmetlerimiz


İnşaat Bakım Onarım

İnşaat Bakım Onarım; evinizde veya işletmenizde oluşacak inşaat ile ilgili onarım işlerini ve periyodik bakımına yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sunduğumuz bir hizmettir.

Özel Havuzlu Villalar

Sevdiklerinizle sadece size özel havuzu olan bir villada, keyifli müstakil bahçelerde, belki o bahçelerde yakılan mangallarda, huzur bulmak istiyorsanız sizleri ofisimize bekleriz…

Restorasyon

Anahtar teslimi genel müteahhitlik hizmetleri kapsamında eski binaların restorasyon ve onarımı işlerini de üstlenmekte ve bu binaların hem dış cephelerinin hemde iç mekanlarda yer alan tüm detayların da yeniden yapılması ile ilgili hizmetler vermekteyiz.

Turizm Projeleri

TÜFEKÇİ İNŞAAT, konut projeleri dışında vip tatil villaları inşaatlarına da imza atmaktadır. Detaylı bilgi için sizleri ofisimize bekleriz.

Kat Karşılığı İnşaat Yapımı

TÜFEKÇİ İNŞAAT, prestijli yapıların ve projelerin müteahhidi olarak haklı bir üne ve ayrı bir yere sahiptir. Bu ayrıcalıklı konum, müşterilerimizin inşaat alanında, ihtiyaç duyulan binaların yapımı için özellikle bizi seçmiş olmaları neticesinde kazanılmıştır. Sizde işbirlikçimiz ve iş ortağımız olun arsanız TÜFEKÇİ İNŞAAT farkıyla artı değer kazansın.

Röleve

Mimari Röleve Projesi; mevcut bulunan bir mekanın mimari teknik çizim şartlarına göre kağıt üzerine aktarılması işlemidir.

Hedeflerimiz

Kısaca hedeflerimiz arasında müşterilerimize sürekli daha iyi hizmet sunmak, iş bitiminde memnuniyeti sağlamak ve gerçekleştirilen her projede en kısa zamanda en sağlıklı ve en güvenilir sonucu elde etmektir.

Bayiliklerimiz