Beton Alt Yapı Elemanları

Firmamızda; 2metre uzunluğunda x 1metre yüksekliğinde ve 2,30cm uzunluğunda x 1metre yüksekliğinde iki tür büz imalatı yapılmaktadır. Bu ölçüler dışındaki büzler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda diğer üreticilerden temin edilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Baca Tuğla ve Şapkaları

İmalathanemizde 20cmx20cm, 25cmx25cm, 30cmx30cm, 35cmx35cm, 40cmx40cm, 50cmx50cm ölçülerinde baca şapkası; 25cmx25cm, 30cmx30cm, 40cmx40cm, 50cmx50cm baca tuğlası imalatı yapılmakta ve stok olamak müşterilerimizin temini sağlanmaktadır.

Hazır Beton Foseptikler

Müşterilerimiz; kendi imalatımız olan dıştan dışa 1,90cm ve 2,35cm çaplarında olan hazır beton foseptiklerin yanı sıra diğer ölçülerdeki beton foseptik çeşitlerine de firmamızın ürün portföyünden ulaşabilir.

Beton Menfezler

Firmamızca 2m x 2m genişliğinde beton menfezler üretmektedir. 2m x 2m ölçülerinde olan Kutu Menfezler, kara yollarının altlarında ve tarımsal alt geçitlerde, hazır köprülerde kullanıma en uygun menfezlerdir.

Prekast Beton Ürünleri

Tüfekçi prekast beton ürünleri fabrikamızda beton ile yapılması mümkün olan her türlü ürünü, her türlü geometrik şekilde üretmek bizce mümkün!

Dekoratif Parke Taşı ve Bahçe Bitkileri

Behçeler için dekor amaçlı parke taşı üretmenin yanı sıra seralarımızda yetiştirdiğimiz bahçe bitkileri ile de müşterilerimize, bahçe dekorasyonunda alternatifler sunuyoruz.