Hakkımızda

TÜFEKÇİ İNŞAAT; Fethiye ve çevresinin, yerli ve yabancı pek çok kişi/kurum tarafından turizm ve yerleşim amacıyla tercih edilmesi, buna bağlı olarak inşaat sektöründe uzman iş ortağı ihtiyacının doğması üzerine 1994 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu günden beri istikrarlı bir büyüme örneği sergileyen Tüfekçi İnşaat, finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Tüfekçi İnşaat, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar yüzlerce konutu, yapılan anlaşmalara uygun olarak tamamlamış ve teslim etmiştir. Resmi ve özel sektöre ait alt yapı ve üst yapı inşaat işleri, anahtar teslimi fabrika inşaatları, toplu konut inşaatları, özel konut inşaatları ve villalar, şehirler arası ve şehir içi yol inşaatları, cami inşaatları, yurt inşaatları, üniversite inşaatları, okul inşaatları da Tüfekçi İnşaat,’ın başarı ile tamamladığı işler arasında yer almaktadır.

Tüfekçi İnşaat, inşaat taahhüt işlerinin yanı sıra inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan pek çok malzemenin satışını; ‘Temelinden Çatısına’ prensibi ile inşaat demiri, hazır beton, tuğla, kiremit, briket, YTONG-gaz beton, profil demir gibi ara ihtiyaçların toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Aynı zamanda beton ürünleri imalat tesisleri ile tonlarca betonarma ürün üreterek ekonomiye katmadeğer sağlamaktadır.

Tüfekçi İnşaat, Fethiye bölgesinde hızla gelişen villa turizmi alanındaki fırsatları fark etmiş ve 2018 yılında villadayiz.com markası ile turizm sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Villadayiz.com’da, Tüfekçi İnşaat tarafından yapılmış ve içerisi dizayn edilmiş villaların yanı sıra ev sahipleri tarafından turizm amaçlı belirli süreli kiraya verilmek istenen villa ve apartlara yer verilmekte, Fethiye bölgesini tercih eden yerli ve yabancı turistlerin konaklama tercihlerinde çözüm önerileri sunan dijital bir platform olması amaçlanmaktadır.

  • Kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren yenilikçi ve özgün projeler hazırlamak
  • Kaliteli ve doğa dostu ürünler kullanmak
  • Bölgenin en iyi ustaları ile çalışmak
  • Emeğe değer vermek
  • Üretim yaparak yerli sanayiyi geliştirmek
  • Güvenilir bir çözüm ortağı olmak
  • Sürdürülebilir ticaret ortamına katkıda bulunmak
  • Sektörde meydana gelen yenilikleri takip etmek ve sürekli yenilenmek
Vizyonumuz;

Kullanıcı ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan yenilikçi ve özgün yaşam alanları inşaa etmek.

Misyonumuz;

Müşterilerinin ihtiyaçlarını gözönünde bulundurarak yenilikçi, özgün projeler hazırlamak,
kaliteli ve doğa dostu malzemeler kullanmak.

Bayiliklerimiz