A,B,C,D,E Şeklinde sıralanan 5 adet birbirinden bağımsız özel bahçeli veya bahçeli & havuzlu seçenekleriyle tasarlanan Ayazağa Konakları’nda 55m2 ile 110m2 arasından 3+1 den 6+1 ‘ e kadar değişik tiplerde nitelikli konutlar bulunuyor.

Ayazağa Konakları projesi Muğla’nın Fethiye ilçesinde çiftlik mahallesinde yer almaktadır. Ayazağa konakları, toplu tasıma güzergâhına 30 metre mesafede, En yakın plaja 1 km , Çalış Plajı’na 2km ve Ölüdeniz Plajı’na 15 km, fethiye şehir merkezine 9 km, en yakın market ve alışveriş merkezine 500 metre , otogara 8km , dalaman havalimanı’na 30km mesafede yapılmakta ve hızla inşaası devam etmektedir. Giriş katlardan itibaren deniz görmekte 2.kat ve çatı katlarından fethiye körfezi ve adalar manzarasına sahiptir. En yakın orman’a 300mt mesafede olup yürüyüş yapmaya elverişli patika yollar vardır.

Tüm bankalardan konut kredisinin kullanılabildiği Ayazağa konaklarında C, D ve E bloklara ait özel yüzme havuzu bulunuyor.

Deprem yönetmeliğine uygun olarak, statik ve zemin etütleri yapılan Ayazağa konaklarında özel tasarım mutfak kullanıldı, her bir villanın kendisine özel garaj ve 350 m2 de bahçesi bulunmaktadır
TÜFEKÇİ İNŞAAT ” yapmış olduğu her konut projesinde koşulsuz şartsız olarak 5 yıl komple bina garantisi verir…

Ayrıntılı bilgi ve satış için bizlerle irtibata geçebilirsiniz..