Teknoloji
Konfor
Güven
Estetik
Proje Detayları
 • Yenilikçi mimarisi ve keskin hatlar
 • Yerden ısıtma sistemi / Klima altyapısı
 • Akıllı ev teknolojileri
 • Havuz/bahçe seçeneği
 • Özel otopark
 • Fitness salonu
 • Sauna & Hamam
 • PROJE GENEL ÖZELLİKLERİ : Bir birinden bağımsız 10 adet villadan oluşan ‘Dreamland Villaları’ konumu itibari ile Akdenizin incisi Fethiye’nin Çiftlik mahallesinde bulunmaktadır.
  Lokasyon olarakta panoramik Fethiye manzarasına sahip olarak konumlandırılmıştır.
  Her villa için arsa alanı ayrılmış olup hiçbir villanın diğerleriyle ortak kullanım alanı bulunmamaktadır.
  Her villanın kendi arazi sınırları içerisinde olmak üzere otopark, yüzme havuzu , bahçe deposu, açık bahçe alanı gibi detayları bulunmaktadır.
 • TEKNİK DETAYLAR :
  Villalar 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 numara olacak şekilde sıralanmış ve tapuları her villanın kendisine özel bağımsız olarak ayrılmıştır.
  Bodrum Kat, Giriş katı, 1.kat ve çatı katı olarak toplam da 4 kattan oluşan her villanın iç kullanım alanı 250m2 dir. Balkon ve teraslar ile birlikte yaşam alanı ise 300m2 yi geçmektedir.
  Bodrum kat : çerisinde Fitness salonu ,sauna&hamam veya sinema odası, WC bulunmaktadır.
  Zemin Kat (giriş) : 60 m2 olup giriş antresi , WC&lavabo , merdiven kovaları , salon , mutfak , yemek bölümü  ve teras uzantıları bulunmaktadır. Teras lar bu alanın ölçüsüne dahil olmayıp 20m2 ön bahçe terası bulunmaktadır. Teras ile birlikte zemin kat 80 m2 yi bulmaktadır.
  1.Kat : 60m2 den oluşan 1.katta sağ da ve solda olmak üzere 2 adet yatak odası bulunmaktadır. Odalardan bir tanesi diğerine nazaran daha büyük tutulmuş olup içerisinde kendine özel giyinme soyunma odası , çalışma ve makyaj masası alanı , WC, duş ve lavabo , özel balkon gibi detayları barındırmaktadır.
  Diğer yatak odası ise biraz daha minimize edilmiş elbise dolap yerleri gömme olarak dizayn edilmiştir. Aynı şekilde bu odanın da içerisinde kendisine özel banyo&wc lavabo bulunmaktadır ayrıca bu odanın da havuz’a bakan bir balkonu vardır.
  Çatı Katı : Ferah ve olabildiğince yüksek tutulmuş çatı katında 2 adet yatak odası ve her oda için banyo&wc vardır. Çatı katında eşsiz Fethiye ve adalar manzarasına sahip seyir terası bulunmaktadır.
 • GENEL ÇEVRE VE DİĞER ÖZELLİKLER :
  Asırlık çam ağaçlarıyla komşu olan villaların bahçe dizaynı profesyonel peyzaj mimarlarınca tasarlanmıştır. İrili ufaklı Akdeniz meyve ağaçlarının olduğu bahçede villaya özel yüzme havuzu , güneşlenme terası , teknik oda ve özel otopark gibi gereksinimler çözümlenmiştir.

‘Tüfekçi İnşaat’ ayrıcalığı ile 5 yıl komple bina garantisi.