Teknoloji
Konfor
Güven
Estetik
Proje Detayları
 • Modern mimarisi
 • Gün boyu ışık alanı
 • Havuz/bahçe seçeneği
 • Özel otopark
 • PROJE GENEL ÖZELLİKLERİ : Bir birinden bağımsız 2 adet villadan oluşan ‘Elegant Villas’ şehrin parlayan yıldızı Çiftlik Mahallesi’nde hayata geçiyor.
  Her villa için arsa alanı ayrılmış olup hiçbir villanın diğerleriyle ortak kullanım alanı bulunmamaktadır.
  Her villanın kendi arazi sınırları içerisinde olmak üzere otopark, yüzme havuzu , bahçe deposu, açık bahçe alanı gibi detayları bulunmaktadır.
 • TEKNİK DETAYLAR :
  Villalar A ve B blok olacak şekilde sıralanmış ve tapuları her villanın kendisine özel bağımsız olarak ayrılmıştır.
  Giriş katı, 1.kat ve çatı katı olarak toplam da 3 kattan oluşan her villanın iç kullanım alanı 160m2 dir. Balkon ve teraslar ile birlikte yaşam alanı ise 250m2 yi geçmektedir.
  Zemin Kat (giriş) : 60 m2 olup giriş antresi , WC&lavabo , merdiven kovaları , salon , mutfak , yemek bölümü  ve teras uzantıları bulunmaktadır. Teras lar bu alanın ölçüsüne dahil olmayıp 20 m2 ön bahçe terası bulunmaktadır. Teras ile birlikte zemin kat 80 m2 yi bulmaktadır.
  1.Kat : 60m2 den oluşan 1.katta sağ da ve solda olmak üzere 2 adet yatak odası bulunmaktadır. Her odada ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Odaların birisinde is minimalist tasarım giyinme bölümü yer almaktadır.
  Çatı Katı : Ferah ve olabildiğince yüksek tutulmuş çatı katında 1 adet yatak odası ve banyo&wc vardır. Ayrıca çamaşır vb için bir bölüm daha bırakılmıştır.
 • GENEL ÇEVRE VE DİĞER ÖZELLİKLER :
  Asırlık çam ağaçlarıyla komşu olan villaların bahçe dizaynı profesyonel peyzaj mimarlarınca tasarlanmıştır. İrili ufaklı Akdeniz meyve ağaçlarının olduğu bahçede villaya özel yüzme havuzu , güneşlenme terası  ve özel otopark gibi gereksinimler çözümlenmiştir. Yılın 12 ayı yaşamın bulunduğu nezih bir bölgededir.

‘Tüfekçi İnşaat’ ayrıcalığı ile 5 yıl komple bina garantisi.